מקום לאירועים בתל אביב

אירועים פרטיים ועסקיים, אירועים קטנים ואירועים עד 300 איש. אירועי בוטיק עם אוכל ממטבח השף בוויסקי בר מוזיאון - מקום לאירועים בתל אביב

אחד מהמקומות הבולטים והמומלצים בהם תוכלו לקיים אירוע בתל אביב הוא ה"וויסקי בר ומוזיאון" במתחם שרונה המתחדש. כל מי שביקר במתחם לא יכול שלא להתפעל מהבנייה המיוחדת והיפה המאפיינת את המבנים במתחם. ה"וויסקי בר מוזיאון" שוכן במבנה כזה - מבנה טמפלרי עתיק, שכל קירותיו עשויים אבן, אלמנטים שיוצרים אווירה מיוחדת וקלאסית במקום. אל האווירה המיוחדת נלווים מספר דברים: אוכל טוב, בר קוקטיילים מקצועי, וכמובן מבחר וויסקי מהגדולים בעולם.  כך שאם אתם מחפשים אופציה איכותית לקיום אירוע בתל אביב, זהו המקום בשבילכם.

 

מסעדות בתל אביב

הרבה דברים נאמרו על תל אביב, ובשנים האחרונות גם על המסעדות שבה. הפריחה הקולינרית של ישראל בשנים האחרונות החלה בעיקר בעיר העברית הראשונה, תל אביב. שם נפתחו רוב מסעדות השף הישראליות ושם פועלים מיטב השפים הישראלים. יתרה מזאת, יש שיגידו כי סגנון הבישול הישראלי העכשווי, שהפך פופולארי מאוד בעולם כולו בשנים האחרונות, התעצב בתל אביב ולא בשום מקום אחר. ואכן, כיום ניתן למצוא מגוון אינסופי של מסעדות בתל אביב- ממסעדות שף יוקרתיות ועד שיפודיות ודוכני אוכל רחוב שונים, ממסעדות ישראליות, דרך מסעדות איטלקיות, ועד מסעדות אתיופיות, סיניות, הודיות ועוד. 

 

אירוע בתל אביב

ישנם לא מעט מקומות בהם אפשר לקיים אירוע בתל אביב, ובראשם "וויסקי בר מוזיאון" במתחם שרונה המהמם. הוויסקי בר מוזיאון נכנס להגדרה של מסעדה בתל אביב המציעה גם את האפשרות לקיום אירועים קטנים בתל אביב.

להזמנת אירוע בוויסקי בר מוזיאון

השאירו פרטים בטופס מטה או חייגו: 03-955-1105
אנא מלאו את טופס - להזמנת אירוע בוויסקי בר מוזיאון